fbpx

Pizza Kraków Krowodrza

Tania pizza z dostawą na krakowską dzielnicę Krowodrza od Pizzerii Nocnej to najlepsza propozycja dla osób, które chcą szybko zaspokoić nocny głód. Oferujemy pyszną pizzę online lub na telefon w godzinach nocnych, czyli wtedy, kiedy jest największe zapotrzebowanie na ciepłe przekąski. Nasza oferta skierowana jest do studentów przygotowujących się w nocy do egzaminu, osób bawiących się na domówce i każdego, kto szuka szybkiej i smacznej przekąski na zaspokojenie nocnego głodu. Jeśli szukasz najlepszej pizzy w Krakowie to propozycja Pizzerii Nocnej jest właśnie dla Ciebie.

Tania pizza z szybkim dowozem na Krowodrzę w Krakowie

Pizza smakuje najlepiej wtedy, kiedy jest ciepła. Wie o tym każdy wielbiciel tego włoskiego przysmaku. My także o tym wiemy, dlatego mieszkańcom krakowskiej Krowodrzy zapewniamy szybką dostawę jedzenia. Składając zamówienie w Pizzerii Nocnej możesz mieć pewność, że pizza dojedzie do Ciebie szybko i ciepła.

Pizza na dowóz w Krakowie - klasyka i bogaty wybór nowych smaków

Menu Pizzerii Nocnej w Krakowie obejmuje zarówno takie klasyki jak pizza Capriciosa, Margherita czy Funghi, jak i bogaty wybór nowych smaków. W naszej pizzerii zamówisz takie nietypowe i oryginalne kompozycje smakowe jak na przykład pizza:

  • Góralska z oscypkiem,
  • Kebab,
  • Uczta Kibica z piekielnym mięsem.

Nasza oferta to jednak nie tylko pizza. Mieszkańcom krakowskiej Krowodrzy, szukającym smacznej i szybkiej przekąski, mamy do zaproponowania również:

  • sałatki,
  • sosy,
  • pieczywo czosnkowe.

Zamów pizzę na Krowodrzę online lub telefonicznie

Pizzeria Nocna nie jest lokalem całodobowym, jednak nasza pizza jest dostępna w takich godzinach, że bez problemu zaspokoisz nią swój nocny lub wieczorny głód. Zamówienia na pizzę z dowozem na krakowską dzielnicę Krowodrza przyjmujemy telefonicznie oraz online, na naszej stronie internetowej.

Nasza pizza online i na telefon w Krakowie to najlepsza propozycja dla nocnych łasuchów.