fbpx

Pizza Kraków Podgórze

Smaczna i tania pizza z dostawą na krakowskie Podgórze to propozycja od Pizzerii Nocnej, obok której nie możesz przejść obojętnie. Zwłaszcza, jeśli naszedł Cię nocny głód. Przygotowujesz się do egzaminu na uczelni? A może jesteś na domówce i naszła Cię ochotą na jakąś przekąskę? Nasza pizza to najlepszy sposób na zaspokojenie głodu. Dzięki niej będziesz mega najedzony, a przy okazji poczujesz się jak we Włoszech! Dostawa realizowana jest na terenie całego Krakowa.

Zamów pizzę na krakowskie Podgórze i poczuj się jak we Włoszech!

Nasza pizzeria w Krakowie to najlepszy lokal dla wielbicieli kuchni włoskiej. Proponowana przez nas pizza na dowóz jest przygotowywana wyłącznie z najlepszych, świeżych składników. Jedząc ją poczujesz się, jakbyś spożywał posiłek we Włoszech!

Menu Pizzerii Nocnej w Krakowie zawiera wiele ciekawych propozycji zarówno dla mięsożerców, jak i wegetarian. Znajdziesz u nas takie klasyki jak Margherita, Funghi czy pizza Hawajska oraz bogaty wybór nowych smaków - Gyros, Góralska z oscypkiem i wiele innych.

Mieszkańcom krakowskiego Podgórza polecamy również możliwość stworzenia swojej własnej pizzy. Dobierz dokładnie takie składniki, na jakie masz ochotę i ciesz się niesamowitym smakiem swojej własnej kompozycji!

Pizzeria Nocna w Krakowie - nie tylko pizza na telefon

Nasza oferta to nie tylko pizza z dostawą na krakowskie Podgórze. W menu Pizzerii Nocnej znajduje się wiele innych pysznych dań. Mieszkańcom Krakowa, których naszedł nocny głód, proponujemy również:

  • pieczywo czosnkowe,
  • sałatki,
  • sosy,
  • napoje bezalkoholowe.

Pizza z dostawą na Podgórze - najlepsza przekąska na noc i wieczór

Jak zamówić pizzę z dostawą w Krakowie? Zamówienia w Pizzerii Nocnej można składać telefonicznie lub online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Co prawda nie jesteśmy pizzerią całodobową, jednak pracujemy w takich godzinach, kiedy zapotrzebowanie na pizzę jest największe, to jest wieczorem i w nocy. Zapewniamy szybką dostawę na terenie całego Krakowa, nie tylko Podgórza. Istnieje możliwość płatności kartą.