fbpx

Pizza Szczecin Gumieńce

Pyszna, tania pizza na zamówienie z dowozem na szczecińskie Gumieńce - to propozycja Pizzerii Nocnej, obok której nie możesz przejść obojętnie! Jeśli naszedł Cię nocny głód i chcesz go błyskawicznie zaspokoić, to Pizzeria Nocna w Szczecinie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jesteś na domówce? Uczysz się do egzaminu? A może po prostu oglądasz fajny film i znienacka dopadł Cię głód? Nasza pizza na dowóz jest najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu.

Pizzeria Nocna w Szczecinie - najlepsza pizza na telefon na Gumieńcach!

Nasza pizza na telefon w Szczecinie to najlepsza propozycja dla osób, które szukają taniego i smacznego jedzenia na wynos. Pizzeria Nocna oferuje bardzo bogaty wybór pysznych pizz, zarówno na cieście tradycyjnym, jak i cienkim. Nasze menu to prawdziwa uczta dla wielbicieli kuchni włoskiej. Znajdziesz w nim zarówno takie klasyki jak pizza Margherita, Fungi czy Capricciosa, jak i wiele nowości - Burito, Piccante Salame i nie tylko. Istnieje również możliwość przygotowania swojej własnej pizzy, dokładnie takiej, jaką lubisz najbardziej.

Pyszne jedzenie na wynos z dowozem na szczecińskie Gumieńce

Nasza pizzeria w Szczecinie oferuje nie tylko pizzę. Mieszkańcom Gumieniec, którzy chcą szybko zaspokoić swój nocny głód, polecamy również wiele innych dań na wynos, na przykład:

  • sałatki,
  • pieczywo czosnkowe,
  • tortille,
  • lasagne,
  • sosy.

Szybki dowóz pizzy na Gumieńce w Szczecinie

Naszą pizzę można zamówić telefonicznie lub online, poprzez stronę internetową Pizzerii Nocnej. Zapewniamy szybki dojazd na terenie całego Szczecina, w tym na Gumieńce. W trosce o wygodę naszych klientów umożliwiamy płatność kartą.

Co prawda nasz lokal nie jest otwarty całodobowo i nie oferujemy pizzy 24h, jednak dowozimy ją w takich godzinach, kiedy najczęściej ma się ochotę na przekąszenie czegoś ciepłego - wieczorem i w nocy. Smacznego!