fbpx

Pizza Szczecin Pogodno

Tania pizza z dowozem na szczecińskie Pogodno przez całą noc? Z Pizzerią Nocną jest to jak najbardziej możliwe! Dzięki nam zjesz pyszną pizzę w samym środku nocy! Nieważne, czy jesteś na domówce, czy przygotowujesz się do egzaminu. U nas szybko zamówisz jedzenie, dzięki któremu zaspokoisz swój nocny głód. Zapewniamy szybką dostawę na terenie całego Szczecina, w tym na Pogodno. Istnieje możliwość płatności kartą.

Tania pizza na dowóz na szczecińskie Pogodno

Tania, smaczna, ciepła, dostępna przez całą noc - taka właśnie jest pizza oferowana przez naszą pizzerię w Szczecinie. Nasze menu jest na tyle bogate, że z całą pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego smakosza kuchni włoskiej. Znajdują się w nim zarówno klasyki, takie jak pizza Margherita, Fungi, Capricciosa czy Salami, jak i nowości - na przykład pizza Burito, Piccante Salame i wiele innych.

Pizza na telefon z naszego menu jest dostępna na dwóch rodzajach ciasta:

  • tradycyjnym,
  • cienkim.

Pizzeria Nocna w Szczecinie - nie tylko pizza

Pizza z dowozem w Szczecinie to nie jedyna propozycja Pizzerii Nocnej. W naszym menu znajduje się wiele innych smacznych dań z możliwością zamówienia na wynos. Mieszkańcom Pogodna proponujemy również:

  • pieczywo czosnkowe,
  • sałatki,
  • sosy,
  • tortille,
  • lasagne.

Do pysznej pizzy na cienkim lub tradycyjnym cieście, czy też pozostałych dań, polecamy bogaty wybór napojów bezalkoholowych.

Jak zamówić pizzę na Pogodno?

Pizzę z dowozem na szczecińskie Pogodno można zamówić telefonicznie lub online, za pośrednictwem strony internetowej Pizzerii Nocnej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pizza jest najlepsza wtedy, kiedy jest ciepła, dlatego zapewniamy szybką dostawę jedzenia na obszarze całego Szczecina. Dzięki Pizzerii Nocnej Twój głód zostanie zaspokojony szybko i w rozsądnej cenie.

Co prawda Pizzeria Nocna w Szczecinie nie jest otwarta 24h, nie jest lokalem całodobowym, jednak pizzę dowozimy w takich godzinach, kiedy najlepiej smakuje - wieczorem i w nocy.