fbpx

Pizza Szczecin Warszewo

Jesteś mieszkańcem Warszewa w Szczecinie i chciałbyś szybko zamówić ciepłą przekąskę w nocy? Jeśli tak, to nasza pizza na dowóz jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy pyszne jedzenie z dowozem w godzinach nocnych i wieczornych, czyli dokładnie wtedy, kiedy ma się największą ochotę na coś ciepłego. Pizza to najlepszy sposób na zaspokojenie nocnego głodu. To przekąska, która umili Tobie czas na imprezie, przed telewizorem, podczas wieczornego spotkania przy planszówkach czy nocnych przygotowań do ważnego egzaminu. Zadzwoń do nas lub złóż zamówienie online i przekonaj się, jak smakuje najlepsza pizza w Szczecinie!

Smaczna i tania pizza z szybkim dowozem na szczecińskie Warszewo

Pizzeria Nocna w Szczecinie to prawdziwy raj dla wielbicieli dobrych smaków. W naszym menu znajduje się pizza na dwóch rodzajach ciasta:

  • tradycyjnym,
  • cienkim.

Propozycja Pizzerii Nocnej skierowana jest zarówno do mięsożernych mieszkańców szczecińskiego Warszewa, jak i wegetarian. W naszym menu znajdują się takie klasyki jak pizza Margherita czy Capricciosa, a także bogaty wybór zupełnie nowych smaków z pizzą Burito na czele. Mało tego, umożliwiamy również przygotowanie swojej własnej kompozycji smakowej. Przyrządzimy dla Ciebie dokładnie taką pizzę, jaką lubisz najbardziej.

Pizzeria Nocna Szczecin Warszewo - nie tylko pizza

Nasza oferta to jednak nie tylko pizza na telefon w Szczecinie. Mieszkańcom Warszewa polecamy wiele innych pysznych dań na wynos. W naszym menu znajdują się między innymi:

  • sałatki,
  • sosy,
  • lasagne,
  • tortille,
  • pieczywo czosnkowe.

Nasza pizzeria w Szczecinie nie jest lokalem całodobowym i nie serwujemy pizzy 24h, jednak dowozimy ją w takich godzinach, kiedy jest największe zapotrzebowanie na ciepłe przekąski - wieczorem i w nocy. Zapewniamy szybką dostawę na terenie całego miasta.