fbpx

Pizza Szczecin Zawadzkiego

Jesteś mieszkańcem Zawadzkiego-Klonowica w Szczecinie i naszedł Cię nocny głód? Pizzeria Nocna ma dla Ciebie świetną propozycję, a jest nią pyszna i tania pizza na zamówienie z dowozem. Ciepła pizza to najlepszy sposób na zaspokojenie głodu na domówce, podczas wieczornego spotkania przy planszówkach, samotnego oglądania filmu, a także nocnych przygotowań do egzaminu. Zgłodniałeś i chciałbyś coś szybko zjeść? Nasza pizza na telefon w Szczecinie to najlepszy sposób na zaspokojenie wieczornego głodu. Smacznego!

Tania pizza z dowozem na Zawadzkiego-Klonowica w Szczecinie

Menu Pizzerii Nocnej w Szczecinie to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli kuchni włoskiej. Nasza pizza sprawi, że poczujesz się jak we Włoszech, a do tego będziesz mega najedzony! Menu Pizzerii Nocnej w Szczecinie skierowane jest zarówno do mięsożerców, jak i wegetarian. Znajdziesz u nas takie klasyki jak pizza Margherita czy Capricciosa, a także bogaty wybór nowych smaków, na przykład pizzę Burito. Mało tego, możesz również stworzyć swoją własną kompozycję smakową.

Pizzeria Nocna Szczecin Zawadzkiego-Klonowica - nie tylko pizza

Mieszkańcom Zawadzkiego-Klonowica proponujemy nie tylko pizzę na dowóz. Nasza pizzeria w Szczecinie serwuje również wiele innych pysznych dań na wynos. Osobom chcącym zaspokoić swój nocny głód polecamy na przykład:

  • sałatki,
  • sosy,
  • pieczywo czosnkowe,
  • lasagne,
  • tortille.

W naszym menu znajduje się również bogaty wybór napojów bezalkoholowych.

Zamów pizzę online lub telefonicznie

Pizzeria Nocna w Szczecinie nie jest lokalem całodobowym, który działa 24h. Nasze godziny otwarcia zostały jednak dokładnie przemyślane. Pizzę dowozimy w takich porach, kiedy jest na nią największe zapotrzebowanie - wieczorem i w nocy.Zapraszamy do zamówienia naszej pizzy online lub telefonicznie. Zapewniamy szybką dostawę na terenie całego Szczecina, w tym na Zawadzkiego-Klonowica. Istnieje możliwość płatności kartą.