fbpx

Pizza Wrocław Psie Pole

Właśnie wróciłeś z wakacji i Twoja lodówka świeci pustkami? Pizza we Wrocławiu z dowozem na Psie Pole wybawi Cię od gorączkowych zakupów, gotowania i zmywania naczyń. U nas zamówisz jedzenie nawet o nietypowej porze. Pracujemy:

  • codziennie od 18.00 do 4.00,
  • w piątki i soboty do 5.00 nad ranem.

Pizza 24h na dowóz

Pizza 24h na dowóz i na telefon, a może zamawiana online? Nie musisz wybierać jednej z tych opcji, w naszej pizzerii we Wrocławiu masz je wszystkie. Nasze posiłki są nie tylko tanie, ale i smaczne, a do tego ciepłe. Pizza 24h, którą dowieziemy na Psie Pole we Wrocławiu, zachwyci Twoje podniebienie, niezależnie od tego, czy wybierzesz ciasto tradycyjne, czy cienkie. Kiedy warto zamówić pizzę 24h? Gdy uczysz się do egzaminu i właśnie chcesz zrobić sobie przerwę albo gdy organizujesz urodzinową imprezę. Pizza jest nie tylko sycąca, ale przede wszystkim pyszna, a do tego każdy może wybrać ulubione dodatki. Co jeszcze znajdziesz w naszym menu?

  • pieczywo czosnkowe,
  • napoje,
  • zestawy imprezowe dla prawdziwych łasuchów zawierające dwa rodzaje pizzy, sosy i napoje,
  • zapiekanki makaronowe.

Pizza online z dostawą na Krzyki we Wrocławiu może być tania. Nie wierzysz? Sprawdź nasze rabaty dla studentów i atrakcyjne promocje. Odbierz pizzę w naszym lokalu przy ul. Krynickiej i zapłać 10% mniej! Najlepsza pizza z dowozem we Wrocławiu jest właśnie u nas, wybierz dania, dokonaj zamówienia na stronie internetowej i przekonaj się o tym już dziś!